Home

[masterslider_pb alias=”uvod”]

HENNA TATTOO

WELCOME!

Sme radi, že ste zavítali na naše stránky venované tetovaniu hennou. Ponúkame Vám kvalitné dočasné „tetovanie“ bez chemikálií (bez PPD), ktoré vydrží 1 – 2 týždne. Na maľovanie používame prírodnú hennu, ktorá je úplne bezpečná, je vhodná aj pre tehotné ženy a deti od 3 rokov. O kvalite našich služieb svedčia stovky spokojných zákazníkov. Viac informácií o nás a o umení “mehendi” sa dozviete v sekcii Všetko o henne.

Hennujeme celoročne na objednávku v Bratislave, vo Zvolene a vo Veľkom Krtíši. Maľujeme súkromne, ale tiež na festivaloch, firemných večierkoch a rôznych eventoch. Nižšie nájdete kalendár aktuálnych podujatí, no po dohode nie je problém uskutočniť hennovanie aj v iných termínoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Veríme, že 100 fotografií povie viac než 1000 slov, preto vám odporúčame pozrieť si galériu našich prác.

 LOOKING FORWARD TO SEE YOU!

EVENTS CALENDAR

NEWS


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/1/e/1e28e593-cf43-4cc0-8178-0104eee63127/tetovaniehennou.sk/web/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175

Comments are closed.