Individuálne hennovanie

INDIVIDUÁLNE HENNOVANIE

Na individuálne stretnutie sa dá objednať celoročne po e-mailovej alebo telefonickej dohode. UPOZORŇUJEM všetkých záujemcov, že nebývam v Bratislave, ale v BANSKEJ BYSTRICI, takže individuálne termíny sú takisto možné len v Banskej Bystrici. Tiež upozorňujem, že nemám štúdio/salón (henna je výsostne sezónna záležitosť a salón by sa v zimnom období, bohužiaľ, neuživil), preto sa s klientami zvyknem stretávať hlavne v kaviarňach.

Pre hennovníkov z Bratislavy zvyknem organizovať verejné eventy dva až trikrát za rok (len v letnom období) v rôznych bratislavských kaviarňach alebo čajovniach. Aktuálne informácie o týchto eventoch nájdete vždy na Facebooku – Henna Soleil. Na tieto eventy je nutné objednať sa vopred.

Na hennovanie si prosím vyhraďte dostatok času, zvyčajne 1 – 2 hodiny.  I keď samotné maľovanie trvá pri jednoduchších motívoch len 10 – 20 minút (komplikovanejšie motívy môžu trvať 1 hodinu a viac), ďalších 30 minút následne trvá, kým zaschne farba.

Okrem Banskej Bystrice a Bratislavy ma môžete od mája do septembra stretnúť na mnohých veľkých podujatiach po celom Slovensku (festivaly, trhy, slávnosti). Na tieto podujatia sa nemusíte objednávať, stačí prísť na miesto činu a vybrať si obrázok z nášho katalógu vzorov, resp. si môžete priniesť aj svoj vlastný dizajn, no vzhľadom na obmedzené množstvo času na jedného zákazníka (max. 50 minút na osobu) tu nie je možné hennovať komplikované niekoľkohodinové vzory.

Zoznam aktuálnych podujatí, kde ma môžete nájsť, nájdete vždy na Facebooku – Henna Soleil.

Ďakujem za pochopenie.

Comments are closed.