Úvod

VITAJTE!

Sme radi, že ste zavítali na naše stránky venované maľovaniu hennou. Ponúkame Vám kvalitné dočasné „tetovanie“ bez chemikálií (bez PPD), ktoré vydrží 1 – 2 týždne. Na maľovanie používame prírodnú hennu, ktorá je úplne bezpečná, je vhodná aj pre tehotné ženy a deti od 3 rokov. O kvalite našich služieb svedčia tisíce spokojných zákazníkov. Viac informácií o nás a o henne sa dozviete v sekcii Všetko o henne.

Hennujeme celoročne na festivaloch, firemných večierkoch, súkromných oslavách, svadbách a rôznych eventoch. Na Facebooku nájdete prehľad aktuálnych podujatí, kde nás môžete stretnúť. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o zabezpečenie hennovania na vašom evente nás neváhajte kontaktovať.

Verím, že fotografie povedia viac než 1000 slov, preto vám odporúčam pozrieť si galériu našich starších prác tu na stránke, resp. naše novšie práce nájdete na Instagrame.

TEŠÍME SA NA VÁS! 🙂

MAĽUJEM NA ČOKOĽVEK

Hľadáte originálny (nielen vianočný) handmade darček, ktorý bude vlastniť len jediný človek na svete? Nazrite do tohto môjho albumu na Facebooku!  Ceny od 10 €.

Než som sa dostala k henne, maľovala som na všetko možné a tejto záľube som zostala verná do dnešných dní. Skutočne, dá sa namaľovať čokoľvek na akýkoľvek povrch, od maličkostí po hotové umelecké diela. Tričká, sukne, detské dupačky, obrusy, šatky, lodičky, čižmy, tenisky, kvetináče, atď. Samozrejme, všetky farby sú vodeodolné, nezmývateľné a nevyprateľné.  V prípade záujmu mi len napíšte správu s opisom Vašej predstavy. Ceny začínajú od 10 €.

Prajem vám pokojné jesenné dni! 🙂

Zuzana

DarČekové poukazy

darcekovy poukazHennou môžete potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych. Henna darčekový poukaz je ideálnym a originálnym darčekom pre kamarátky, dcéry, manželky či frajerky.  Poukaz sa dá vytlačiť s konkrétnym menom, takisto suma sa dá nastaviť podľa Vašich požiadaviek.

V prípade záujmu nám stačí napísať správu na henna.soleil@gmail.com .

Comments are closed.