Úvod

VITAJTE!

Sme radi, že ste zavítali na naše stránky venované maľovaniu hennou. Ponúkame Vám kvalitné dočasné „tetovanie“ bez chemikálií (bez PPD), ktoré vydrží 1 – 2 týždne. Na maľovanie používame prírodnú hennu, ktorá je úplne bezpečná, je vhodná aj pre tehotné ženy a deti od 3 rokov. O kvalite našich služieb svedčia stovky spokojných zákazníkov. Viac informácií o nás a o henne sa dozviete v sekcii Všetko o henne.

Hennujeme celoročne na objednávku v Bratislave, vo Zvolene, v Banskej Štiavnici a vo Veľkom Krtíši. Maľujeme súkromne, ale tiež na festivaloch, firemných večierkoch a rôznych eventoch. Nižšie nájdete kalendár aktuálnych podujatí, no po dohode nie je problém uskutočniť hennovanie aj v iných termínoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Veríme, že fotografie povedia viac než 1000 slov, preto vám odporúčame pozrieť si galériu našich prác.

TEŠÍME SA NA VÁS! 🙂

DOVOLENKA (8. – 21. augusta 2018)

Norway-Summer-Wallpaper-2880x1800Milí priatelia, ďakujeme za vašu priazeň na všetkých letných festivaloch, kde ste sa v hojnom počte prišli pohennovať a tiež ďakujeme všetkým záujemcov, ktorí si dali namaľovať hennu v Bratislave či v iných mestách počas našich eventov. 🙂 Bez vás by Henna Soleil nemohla existovať. Konečne prišiel čas, keď si aj ja idem oddýchnuť a trochu zmeniť prostredie, i keď to festivalové má svoje nezameniteľné čaro. 🙂

V dňoch 8. – 21. augusta budem na dovolenke mimo Slovenska a nebudem v tomto čase odpovedať na telefonáty/maily/správy či sms. Prosím o pochopenie. Po návrate som vám opäť plne k dispozícii. 🙂

Všetky aktuálne info o našich letných festivaloch aj o termínoch na hennovanie v Bratislave nájdete na našej FB stránke:
https://www.facebook.com/tetovanie.hennou/?ref=br_rs

Užívajte leto! 🙂

Zuzka

DarČekové poukazy

darcekovy poukazHennou môžete potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych. Henna darčekový poukaz je ideálnym a originálnym darčekom pre kamarátky, dcéry, manželky či frajerky.  Poukaz sa dá vytlačiť s konkrétnym menom, takisto suma sa dá zmeniť podľa Vašich požiadaviek.

V prípade záujmu nám stačí napísať správu na henna.soleil@gmail.com .

Comments are closed