Úvod

VITAJTE!

Sme radi, že ste zavítali na naše stránky venované maľovaniu hennou. Ponúkame Vám kvalitné dočasné „tetovanie“ bez chemikálií (bez PPD), ktoré vydrží 1 – 2 týždne. Na maľovanie používame prírodnú hennu, ktorá je úplne bezpečná, je vhodná aj pre tehotné ženy a deti od 3 rokov. O kvalite našich služieb svedčia stovky spokojných zákazníkov. Viac informácií o nás a o henne sa dozviete v sekcii Všetko o henne.

Hennujeme celoročne na objednávku v Bratislave, vo Zvolene, v Banskej Štiavnici a vo Veľkom Krtíši. Maľujeme súkromne, ale tiež na festivaloch, firemných večierkoch a rôznych eventoch. Nižšie nájdete kalendár aktuálnych podujatí, no po dohode nie je problém uskutočniť hennovanie aj v iných termínoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Veríme, že fotografie povedia viac než 1000 slov, preto vám odporúčame pozrieť si galériu našich prác.

TEŠÍME SA NA VÁS! 🙂

MAĽUJEM NA ČOKOĽVEK

Hľadáte originálny (nielen vianočný) handmade darček, ktorý bude vlastniť len jediný človek na svete? Nazrite do tohto môjho albumu na facebooku!  Ceny od 10 €.

Než som sa dostala k henne, maľovala som na všetko možné a tejto záľube som zostala verná do dnešných dní. Skutočne, dá sa namaľovať čokoľvek na akýkoľvek povrch, od maličkostí po hotové umelecké diela. Tričká, sukne, detské dupačky, obrusy, šatky, lodičky, čižmy, tenisky, kvetináče, obrazy, ČOKOĽVEK. Samozrejme, všetky farby sú vodeodolné, nezmývateľné a nevyprateľné.  V prípade záujmu mi len napíšte správu s opisom Vašej predstavy. Ceny začínajú od 10 €.

Prajem vám pokojné jesenné dni! 🙂

DarČekové poukazy

darcekovy poukazHennou môžete potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych. Henna darčekový poukaz je ideálnym a originálnym darčekom pre kamarátky, dcéry, manželky či frajerky.  Poukaz sa dá vytlačiť s konkrétnym menom, takisto suma sa dá zmeniť podľa Vašich požiadaviek.

V prípade záujmu nám stačí napísať správu na henna.soleil@gmail.com .

Comments are closed.